PARK TECHNOLOGICZNY 3.0 MMC BRAINVILLE WYRÓŻNIONY W KONKURSIE „POLSKI CEMENT W ARCHITEKTURZE”

22 gru 2014

13 grudnia br. podczas gali wręczenia nagród „Polski cement w architekturze” wyróżnienie II stopnia wręczono pracowni Artur Jasiński i Wspólnicy Biuro Architektoniczne za projekt Parku  Technologicznego 3.0 MMC Brainville w Nowym Sączu. 

Nagroda „Polski cement w architekturze”  przyznawana jest od 1997 roku przez Stowarzyszenie Producentów Cementu oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich. Nagroda ta jest niezwykle ceniona w branży i niewątpliwie podnosi prestiż budowli. W konkursie specjalistyczne jury ocenia realizacje, powstałe z użyciem betonu oraz jego odmian. „Celem konkursu jest pokazanie możliwości twórczego użycia technologii betonowej w budownictwie” – podkreślają organizatorzy.

W tegorocznym konkursie ocenie poddano 21 obiektów z całej Polski. Ze zgłoszonych prac jury wybrało 11 obiektów, z których w drodze głosowania 9 otrzymało nominacje do nagród.

Nagrody „Polski cement w architekturze” przyznawało jury w składzie: arch. Zbigniew Reszka (Wiceprezes SARP, Przewodniczący Jury), arch. Marcin Kościuch (SARP Oddział Poznań), arch. Przemo Łukasik (SARP Oddział Katowice), arch. Bolesław Stelmach (SARP Oddział Warszawa), Zbigniew Pilch (Stowarzyszenie Producentów Cementu).