PARK TECHNOLOGICZNY 3.0 MMC BRAINVILLE PARTNEREM PROGRAMU MICROSOFT BIZSPARK

26 sty 2015

Park Technologiczny 3.0 MMC Brainville został partnerem programu Microsoft BizSpark. Ułatwiając tym samym proces uzyskania członkostwa w programie rezydentom MMC Brainville.

Program BizSpark wspiera rozwój firm technologicznych. Każdy z członków programu ma możliwość wydania ponad 13 000$ na oprogramowanie oraz narzędzie do budowy aplikacji takie jak: Windows (w dowolnej wersji), Visual Studio Ultimate, Office 2013, SQL Server Enterprise i inne. Program BizSpark to również dostęp do darmowych szkoleń dla pracowników firmy, zarówno w formie warsztatów w centrach szkoleniowych, jak i przez Internet. Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu: tabletów i telefonów na okres prac projektowych. Microsoft wspiera infrastrukturę IT członków programu BizSpark w centrach danych Microsoft Azure, na którą członkowie otrzymują 750$ miesięcznie (Wirtualne maszyny Windows i Linux, .NET, Node.js, PHP i Python, Azure Mobile Service dla Windows, iOS, Android i Web, MongoDB, MS SQL i MySQL). Członkowie programu BizSpark  potrzebujący większych zasobów infrastrukturalnych mogą ubiegać się o grant technologiczny w wysokości 60 000$.

Program Microsoft BizSpark istotnie wspiera sukces polskich firm technologicznych. Przyłączając się do programu BizSpark zyskujesz między innymi dostęp do darmowego oprogramowania, infrastruktury IT oraz wsparcia technologicznego. Zostań członkiem i korzystaj z profesjonalnych usług programu BizSpark. To jeszcze więcej możliwości dla Twojej firmy!