Konferencja „Czas na biznes” – relacja

21 paź 2016

Park Technologiczny MMC Brainville i Sądecki Urząd Pracy zachęca do zakładania działalności gospodarczej. „Czas na Biznes” to hasło przewodnie wczorajszej konferencji pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Prezydenta Miasta Nowego Sącza.

20 października w Sądeckim Centrum Biznesu – Parku Technologicznym MMC Brainville odbyła się konferencja mająca na celu edukacje młodego pokolenia w prowadzeniu swojego biznesu. Przedstawiciele Sądeckiego Urzędu Pracy, Sądeckiej Izby Gospodarczej, Sądeckiego Urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z Nowego Sącza krok po kroku tłumaczyli jakie działania należy podjąć aby założyć własną firmę. Poszczególne instytucje w swoich panelach merytorycznych wyjaśniały jak założyć działalność, jak korzystać z pomocy Wydziału Przedsiębiorczości i Funduszy Zewnętrznych czy lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Licznie zgromadzeni uczestnicy konferencji mogli indywidualnie dopytać przedstawicieli Instytucji jaki obrać kierunek działań względem swoich pomysłów na biznes. Park Technologiczny MMC Brainville na swoim stoisku informacyjnym zachęcał do skorzystania z pomocy Deminimis w ramach Inkubatora Przedsiębiorczości na terenie Parku, który wspiera młodych przedsiębiorców atrakcyjnymi cenami wynajmu powierzchni biurowych z możliwością korzystania z pełnej infrastruktury Parku Technologicznego MMC Brainville w Nowym Sączu. ,…Jesteśmy gotowi na wspieranie nie tylko firm lokalnych w zakresie produkcji  filmów reklamowych, jak i animacji 3D ale również w technologii AR i VR   w marketingu., – mówi Dyrektor ds. IT Leszek Skocki. ,..Z dnia na dzień przekonujemy się, iż coraz więcej spółek lokalnych ma podobne potrzeby względem korzystania z nowym możliwości multimediów…, – dodaje.

_dsc4522

_dsc4517

_dsc4435

_dsc4422

_dsc4566

_dsc4449_dsc4517

_dsc4586

_dsc4555

_dsc4600

_dsc4438

_dsc4462-kopia_dsc4500_dsc4544

_dsc4392

_dsc4381