Konferencja VIDEO MARKETING W PRAKTYCE

25 Apr 2017

***VIDEO MARKETING W PRAKTYCE***
1 czerwca 2017, start godz. 10:00
Park Technologiczny MMC Brainville ul. Myśliwska 2
Szczegółowe informacje: https://www.facebook.com/events/1550757338280699/

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji pn. „Video Marketing w Praktyce”, jako jednego ze współczesnych i kluczowych narzędzi komunikowania marki i pozyskiwania klientów.

Nowatorska metoda docierania do zdefiniowanej grupy docelowej za pomocą filmików publikowanych w kanałach Social Media stanowi obecnie 80% skuteczności działań marketingowych. Tym samym ofertę związaną z udziałem w tym wydarzeniu kierujemy do osób pracujących w działach marketingu i promocji oraz prowadzących swoją działalność gospodarczą.

Jest to pierwsza konferencja z cyklu komunikacji marki w mediach społecznościowych na Sądecczyźnie z udziałem osób, które obsługują największe brandy na skale kraju jak i poza granicami Polski.
Udało nam się podjąć współpracę z Akademią Górniczo Hutniczą z Krakowa, wydziałem Humanistycznym, który prowadzi zajęcia dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe na studiach podyplomowych na kierunku „Social Media & Content Marketing”. Znamienitości ze świata mediów społecznościowych przekażą niezbędną wiedzę z zakresu Video Marketingu, nowych mediów w komunikacji marki oraz współpracy marek z influencerami.

*** Koszt udziału w konferencji: 200 zł ***

 

Dla dziesięciu osób prowadzących działalność gospodarczą nie dłużej niż rok, udział w wydarzeniu BEZPŁATNY!!!! Decyduje kolejność zgłoszeń !!!

Rejestracja: tel. +48 18 53 13 562

Uwaga: Liczba miejsc ograniczona!