brainville.pl

Blog o rozwoju osobistym, biznesie, pracy i finansach

Biznes

Jak uzyskać finansowanie zakupów w PragmaGO?

Jak uzyskać finansowanie zakupów w PragmaGO?

Nie masz chwilowo środków, jednak potrzebujesz towaru, by wykonać duże zlecenie? A może pojawiła się dobra promocja na niezbędne sprzęty, ale wciąż czekasz na zapłatę od kontrahenta? Nie pozwól, by okazja przeszła Ci koło nosa. Skorzystaj z finansowania zakupów! Na czym dokładnie polega to rozwiązanie i kiedy warto się nim zainteresować? Jak uzyskać takie raty na zakupy firmowe? Sprawdź!

Na czym polega finansowanie zakupów?

Chcesz zrobić zakupy firmowe, ale brakuje Ci gotówki? A może masz już faktury kosztowe i musisz je spłacić w konkretnym terminie? Jeśli złożysz wniosek o finansowanie zakupów w PragmaGO, opłacimy zakupy, a Ty spłacisz je później w dogodnych ratach. Możesz wybrać od 3 do 24 rat – tak, jak Ci wygodnie!

To rozwiązanie dostępne dla wszystkich firm, które działają na rynku minimum 12 miesięcy. Nie mają znaczenia takie czynniki jak: forma działalności (JDG czy spółka), branża czy liczba zatrudnionych pracowników. 

Jak działa finansowanie zakupów w praktyce? Pani Asia prowadzi niewielką kwiaciarnię. Od jednego ze swoich klientów otrzymuje duże zlecenie – przygotowanie kwiatów na sporą uroczystość. Nie ma jednak wystarczających środków, by kupić na giełdzie tak dużo towaru. Zgłasza się do PragmaGO i przekazuje fakturę za kwiaty. PragmaGO opłaca ją, a Pani Asia może spokojnie przygotować zlecenie. Później spłaca zakupy w wygodnych ratach.

Finansowanie zakupów krok po kroku

Skorzystanie z finansowania zakupów jest bardzo proste. Wszystko odbywa się online. Jak uzyskać pieniądze na zakupy firmowe krok po kroku? Najpierw wypełnij wniosek dostępny na stronie internetowej. Wystarczy podać w nim dane Twojej firmy oraz dane dostawcy, a także wybraną liczbę rat. Do formularza dołączasz także potwierdzenie zakupu, np. fakturę albo fakturę pro formę. 

Nie trzeba wypełniać papierowych wniosków, organizować spotkań czy spełniać szeregu formalności. Dzięki temu uzyskanie takiego finansowania jest dużo prostsze niż ubieganie się o kredyt w banku. 

Gdy wypełnisz formularz, jest on weryfikowany przez PragmaGO. Później mailowo otrzymujesz wszystkie warunki, łącznie z całkowitym kosztem. Ostatnim krokiem jest akceptacja warunków poprzez SMS. Gdy to zrobisz, dostawca otrzyma pieniądze za zakupy ekspresowym przelewem. Później wystarczy spłacać raty do 10. dnia każdego miesiąca.

Kiedy warto skorzystać z finansowania zakupów?

Finansowanie zakupów to usługa, dzięki której osiągniesz swoje cele biznesowe. Rozwiązanie sprawdza się w szczególnych przypadku, gdy szybko potrzebujesz zrobić konkretne zakupy firmowe. Kiedy warto skorzystać z tej opcji? Sprawdzi się, jeśli:

  • chcesz skorzystać z okazji, np. promocji na konkretny towar,
  • masz duże zlecenie i potrzebujesz zakupów teraz, by wywiązać się z umowy z klientem,
  • szukasz alternatywy dla usług bankowych.

Potrzebujesz więcej informacji o finansowaniu zakupów? Przeczytaj artykuł: https://pragmago.pl/finansowanie-zakupow/

Artykuł sponsorowany

Udostępnij