Park Technologiczny MMC Brainville gospodarzem Sądeckiego Tygodnia Przedsiębiorczości.
14 lis 2016

Park Technologiczny MMC Brainville gospodarzem Sądeckiego Tygodnia Przedsiębiorczości.

14 listopada w Parku Technologicznym MMC Brainville odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca Sądecki Tydzień Przedsiębiorczości planowany w dniach 23-29 listopada br. Tym razem Park Technologiczny MMC Brainville w Nowym Sączu jest współorganizatorem Sądeckiego Tygodnia Przedsiębiorczości wraz z Urzędem Miasta Nowego Sącza, Sądeckim Urzędem Pracy, Fundacją Pomyśl o Przyszłości oraz z Wydawnictwem Dobre Sp. z o.o.

Czytaj więcej

Konferencja „Czas na biznes” – relacja
21 paź 2016

Konferencja „Czas na biznes” – relacja

Park Technologiczny MMC Brainville i Sądecki Urząd Pracy zachęca do zakładania działalności gospodarczej. „Czas na Biznes” to hasło przewodnie wczorajszej konferencji pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Prezydenta Miasta Nowego Sącza.

20 października w Sądeckim Centrum Biznesu – Parku Technologicznym MMC Brainville odbyła się konferencja mająca na celu edukacje młodego pokolenia w prowadzeniu swojego biznesu. Przedstawiciele Sądeckiego Urzędu Pracy, Sądeckiej Izby Gospodarczej, Sądeckiego Urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z Nowego Sącza krok po kroku tłumaczyli jakie działania należy podjąć aby założyć własną firmę. Poszczególne instytucje w swoich panelach merytorycznych wyjaśniały jak założyć działalność, jak korzystać z pomocy Wydziału Przedsiębiorczości i Funduszy Zewnętrznych czy lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Czytaj więcej